poniedziałek, 22 lutego 2010

Drukowanki dla dzieci

drukarnia wielkoformatowa
Temat może nie do końca związany z drukarnia wielkoformatowa ale coś jednak ma z nią wspólnego. Tematem są drukowanki dla dzieci czyli obrazki które można wydrukować na zwykłej domowej drukarce po to aby nasze dziecko miało co malować. Sam ostatnio drukowałem obrazki dla swojej małej kuzynki.

W necie jest mnóstwo stron oferujących takiego typu ilustracje. Łatwo się je pobiera i drukuje. Wystarczy taka drukarka, która posiada wyświetlacze tekstu, albo nawet taka która ich nie ma. Nie trzeba kupować w kiosku kolorowanek dla dzieci i tego typu rzeczy. No i tu pojawia się temat drukarnia wielkoformatowa. Taka drukarnie może produkować kolorowanki sprzedawane w sklepach papierniczych. Jest to produkcja na duża skalę czyli idealna dla drukarnia wielkoformatowa.

Sam pamiętam że lubiłem kolorowanki. Było to dziesiątki lat temu a kolorowanki wciąż są popularne głownie wśród dziewczynek. Księżniczki, postacie z bajek czy zwierzęta to chyba najbardziej spotykane obrazki na takich produktach. Jest to twórcza zabawa, zupełnie co innego niż usadowienie dziecka przed komputerem czy telewizorem. Chłopców rzecz jasna trudniej zaciekawić kolorowanką ale są dostępne takie wzory że i ich zainteresuje jakaś postać z ich ulubionej bajki. Jak to nie przejdzie zawsze można kazać im malować bombki na święta.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz